enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

En Güzel Modern Gelin Ayakkabıları

En Güzel Modern Gelin Ayakkabıları
A+
A-

Gelin adayları yaz geliyor. Malum yaz ayı düğün ayı yani düğünler genelde yazın yapılır. Şimdiden bir düğün heyecanı gelinlik modellerini ayakkabı modellerini araştırmaya başlamışsınızdır. Size bu mutlu gününüzde yardımcı olmak için bizde en güzel gelin ayakkabısı modellerini sayfamıza aldık. Çok güzel platform topuklu gelin ayakkabıları ile düğünde çok güzel olabilirsniz. Platformsuz ayakkabı sevenler için sandalet alçak topuklu ayakkabı modelleirni veya yüksek topuklu platform topuklu ayakkabıları bir araya getirdik.
Gelin ayakkabısı seçereken dikkat etmeniz gereken bir kaç durum var. Yani gidip direk bu ayakkabıyı beğendim alıyorum demeyin çünkü o ayakkabıyı giyemeyebilirsiniz giysenizde şık durmayabilir bayanlar.


Öncelikle gelinlik bakarken provalara gittiğinizde ayakkabılarınız ya yaınızda olsun yada düşündüğünüz topuğun boyunda farklı bir topuklu ayakkabılar ile deneyin gelinliklerinizi. Yani gelinlik boyuna uygun olsun ayakkabılar. Kısace önce gelinliğinizi belirleyin sonra ayakkabınızı belirlersiniz. Eğer gelinliğnizde saten ağırlıklıysa ayakkabınızı da saten seçebilirsiniz. Ama dantel veya tül ağırlıklıysa ayakkabınızıda dantel seçebilirsiniz.
2. bir dikkat etmeniz gereken konu ise eşiniz ve sizin boy farkınız. Eşiniz sizden çok uzun değilse aldığınız platform yüksek topuklu gelin ayakkabılarınız ile siz düğünde uzun görünebilirsiniz. BU da her bayanın yani çoğu bayanın hoşuna gitmez. Onun için alçak topuklu ayakkabı seçmeniz önerilebilir. Ama yok siz biraz kısasınız yani eşiniz fazla uzun ozaman platform yüksek topuklu bir ayakkabı giyerek eşinize uyum sağlayabilirsiniz.
Asıl en önemli konu ise sizin rahatlığınız. Ogünde sizin rahat olmanız çok önemli. Çünkü ayakta olacaksınız düğün boyunca oynayacaksınız. Ayakkabılarınızın rahat olması gerekir. Sadece ayakkabıların estetikliği değil ayakkabılarınızın rahatlığına daha çok önem gösterinde rim. Bunun için günlerce gezmeniz gerekse bile. Çok iyi araştırıp ayağınıza gelinliğinize en uygun ayakkabıyı bulmanız diliğiyle. Şimdiden mutluluklar
Yorumlar

  1. blank Cennet dedi ki:

    Bu ayakkabıları nerden siparis edebiliriz

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica