enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Bir Günlük Cilt Bakımı

Bir Günlük Cilt Bakımı

Günlük cilt bakımınızı yaparken mutlka cilt tipinizi bilmeli ve o yönde bir bakım yaptırmalısınız. Cilt bakımında yanlış ürün kullanırsanız size faydası olmayacağı gibi zararı olacaktır. Yağlı cilt tipiniz var ve siz kuru cilt için üretilen bir ürün kullanırsanız cildinizin daha fazla yağlanmasına neden olursunuz. Kuru cilt tipiniz var ve siz yağlı cilt için ürün kullanırsanız cildinizin daha fazla kurumasına neden olursunuz. Cilt tipinizi bildikten sonra ihtiyacınız olan ürünü kullanırsanız daha iyi bakım yapmış olursunuz ve çok daha iyi sonuçlar elde edersiniz. Bazı kozmetik ürün satan yerlerde ayak üstü yapılan çıplak gözle muayeneler doğru değildir. Analiz yapılan cihazların olduğu merkezler, eczaneler veya kozmetik ürün satan yerlerde cihaz ile derinizin altına kadar bakılarak cilt analizi yaptırılmalıdır. Çıplak gözle analiz yapılması doğru sonuçlar vermez. Çünkü karma bir cilt tipiniz var ise çıplak göz ile analiz yanıltabilir. Bu nedenle cilt analizini doğru yaptırıp doğru ürünü kullanmanızda fayda var.

Bir Günlük Cilt Bakımı

Günlük Cilt Bakımında Bazı Püf Noktaları:

1. Günlük en iyi bakım için cilt analizi yaptırarak cilt tipinizi öğrenin.

2. Sürekli açık olan yüzün çevredeki olumsuz havadan etkilenmesi ve kirlenmesi durumunda ölü derinin ciltten atılması gereklidir.

3. Yüz ve vücut nemliyken doğru bir nemlendirici uygulanması gereklidir. Duştan çıkıldıktan sonra nemli olan vücuda nemlendirici sürmenizde fayda var.

4. UV ışınlarının zararlarından korunmak için yüksek koruyuculu krem kullanılmalıdır. Güneşin yararlı olduğu saatlerde D vitamini almak için güneşten faydalanmayı da unutmayın ve cildinizin güneşten gelen D vitaminini almasını sağlayın. Öğlen saatlerinde zararlı olan güneş ışınları sabah saatlerinde masum bir halde D vitamini yaymaktadır. Güneşin yararlı ışınlarından mahrum kalmayın.

5.
 Normal cilde sahip olanların yaşlanmayı geciktirici ürünler kullanması gereklidir. Özelliklede kuru cilde sahip olanların 30 yaşına yaklaşırken kırışıklık kremi kullanması gereklidir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica