enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Beyazlamış Saç Sorun mudur?

Beyazlamış Saç Sorun mudur?

Kırlaşmış Saç Sorun mudur?
Beyazlamış saç, yaşlılık göstergesi olarak kabul görür. Fakat 20’li yaşlardan başlayarak bazı gençlerin saçların beyazlaşmaya baş­laması bu görüşü çürütmektedir. İnsan vücudunda renk pigmentlerinin üretiminin azalması saç tellerinin beyazlaşmasına sebebiyet vermektedir.
Saç telleri beyazlaşmış bir erkeğin kötü görünmemesine rağmen bayanlarda beyaz saçların yaşlı gösterdiği fikri ağır basmaktadır. Aslında saç beyazlaması diye bir şey yoktur sadece rengi kaybolmuş saç telinin nemliliği de azalmış ve saç renksizleşerek mat bir hale gelmiştir.
beyaz saç, kırlaşmış saç

Yeri gelmişken şunu da belirtelim matlaşmış bir saçı kim­yasal müdahalelerle canlandırmak, ona nemliliğini ve parlaklığını kazandırmak mantıklı ve uygun bir yöntem olmayacaktır. Saç boyalarıyla elde edilen parlaklık çok kısa süren bir parlaklıktır. Bu müdahalelerle saçın yıp­ranması söz konusudur. Bütün durumlarda olduğu gibi, saçlarınıza da sevgi dolu bir yaklaşımla, eksiğini ve ihtiyacını giderici mükemmel bir bakım yaparak yeniden parlak ve canlı bir görüntü elde etmek daha uygun bir yoldur.

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica