Kadın.Net

Yeni Trend Siyah Gece Elbiseleri

Yeni Trend Siyah Gece Elbiseleri

Siyah gücü soyluluğu ifade eder. Bunun için makam araçlarında genellikle siyah renk kullanılıyor. Siyah rengin kullanıldığı ortamda bir gizemlilik vardır.Birazda karamsarlığı artırır siyah renk. Siyah rengi sevenler genelde özgüveni yüksek kişilerdir Siyah denince kıyafette asillik şıklık aklıma geliyor. Siyahın en çok tercih edildiği kıyafetler gece elbiseleri. Bayanlar özel günlerde abiye kıyafetlerde genelde çoğunluk olarak siyah rengi seçiyorlar. Siyah rengi sevmeyen birini düşünemiyorum. Siyah bir bluz bile sizi hemen şık bir hale getirebilir. Siyahın ne kadar kuvvetli olduğunu biliyoruz. Kilolu bayanları bile daha zayıf daha zarif bir hala bile getirebilen bir renk gerisini siz düşünün artık. Bir insanı zayıf gösteren bir renk… Belki bayanların özellikle abiye kıyafetlerde siyah rengi seçmesindeki en büyük etken budur. Tabi bayanla birde gizemli olmayı severler siyah renk elbise ile gizemliliği yakalarlar. Dekolteleri ilede karamsarlığı ortadan kaldırırlar
Gece kıyafetiniz eğer siyah ise muhakkak bir yerde dekolte olmalı bana göre yani çok kapalı bir elbise sizi boğabilir. Uzun bir elbise aldıysanız uzun yırtmaç ile çok daha şık olacaksınız. Eğer elbisede yırtmaç yoksa ya derin bir göğüs dekoltesi veya da derin bir sırt dekoltesi ile kendinizi gittiğiniz yerin en şık en güzel kadını hissedeceksiniz. Kısa elbiseleriniz de ise detaylar ve süslemeler askılar çok önemli bayanlar.
Siyah ve kırmızının uyumuna seven bayanlar için harih bir model. Gerçekten çok güzel iki renk ve ikisinin uyumu harika.Bu iki rengin uyumunu seven bayanlar sizler için güzel bir öneri
Saten ve dar elbise almak isteyen bayanların zayıf olması daha iyi olur çünkü saten ve dar elbise modellerinde renk siyahta olsa fazlalıklarınız belli olur bayanlar.
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. blank hüsran keman dedi ki:

    siyah kırmızı kemerli straplez mini elbisenin fiyatını öğrenmek istiyorum uygunsa satın almayı düşünüyorum acillllll

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica