İkizler ve Kova’nın Aşk Uyumu

İkizler ve Kova’nın Aşk Uyumu

İkizler ve Kova aşk yaşarsa her yönüyle kusursuz bir ilişki olacağından emin olabilirsiniz. Kova insanı ikizler insanına oldukça uyumlu ve ikizlerin hem zekasına hemde sosyal yönüne oldukça uygun ve uyum sağlayan bir eştir. Kova insanı zekasıyla ve hoşgürülü oluşuyla ikizleri kendisine bağlamayı çok iyi bilir. Özel bir efor harcamasına gerek yoktur kova insanın ikizleri bağlamak için ikisi bir araya geldiği zaman bağlanılmaması imkansızdır. Kova insanı önyargısız, insan haklarını önemseyen, çevreyi korumak adına elinden gelen herşeyi yapan ve bu tür sosyla gruplarda bulunduğu zaman lider olan bir burçtur. Kova’nın en ilgi çekici özelliklerindendir soğuk ve ilgisiz görünen tavrı buda ikizlerin oldukça ilgisini çeken bir özelliktir.

İkizler ve Kova'nın Aşk Uyumu

Toplumun değil kendi kalbinden gelen sese bağlı yaşayan kova insanı bu tarzıylada ikizleri etkilemeyi başarır. Oldukça karizmatik olan ikizler insanı kovayı bu şekilde elinde tutmayı bilir. Kova insanı yatakta her daim canlıdır ve genellikle partnerinin ruh haline göre şekil almayı sever. Kova insanı ikizlerin değişken ruh haline uyum sağlayacak tek burçtur. Kova insanı değişken ruh hali sergileyen ikizler insanının yataktaki değişken hallerine göre de değişim gösteriri.

Yerine göre sert olan kova yerine göre oldukça yumuşak olmayı bilir. İkizlerin değişken ruh haline uyum sağlayacak olan tek burç olan kova yenilikçi ruhu ile ikizleri elinde tutmasını iyi bilir. Farklı ve eğlenceli olan kova bu şekilde ikizler insanını kendine bir ömür bağlar. Kova ve ikizler burcu tutlukulu bir aşk ve ilişki yaşar. Her iki tarafında ruhunda olan özgürlük uyum sağlamalarını kolaylaştırır. Kova ve ikizlerin ilişkisini dışardan herkes özenle izler ve hayran kalır.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica Yemek Tarifleri