Kadın.Net

Görev Değil!

Görev Değil!

Sanki Dünya kurulduğundan bu yana kadınların beyninin bir kenarına yerleşmiş olan cinsellik zihniyeti erkeğini mutlu et görevini yerine getir olarak yerleştirilmiş. Bu durumdan kurtulun ve yaşamınızın cinsellik alanında da zevk alın zevk verin. Kadınlar evlendikten sonra birde çocuk doğurduysa erkeğine olan görevini tamamlamış sayar. Daha sonrasında erkeğin isteklerinin karşılanmasını hedef almış ve kendi duygularını bir kenara bırakarak görevini icra ederken baş ağrısı, karın ağrısı sık sık yaşar.
erken boşalma
Cinsellik karşılıklı yaşanan doyumu her iki tarafında yaşaması gereken beslenmek kadar önemli bir ihtiyaçtır. Bir kadın sık sık baş ağrısı yaşıyorsa ve her defasında cinsellikten kaçmak için bahane arıyorsa dikkat… bu önemli bir durumdur. Kadınların cinselliğe olan soğukluğunu çözmek için eşler karşılıklı konuşarak gerekiyorsa uzmana giderek çözmek zorundadır. Evliliğin sevgi, saygı gibi önemli görünen detayları bırakın bir kenara. Cinsellik yaşanmıyorsa yaşanan cinsellik bir tarafı mutsuz ediyorsa o evlilikte sevgi ve saygı zamanla eriyip gider.
Cinsellik karşılıklı mutluluk vermeli ve karşılıklı olarak istenmelidir. Çiftler bir birini arzulamalı ve bir birlerinin hoşuna giden ne varsa çekinmeden yapmalıdırlar. Eşler arasında çekingenlik yaşanmadan çiftler mutlaka ne istediklerini söylemedirler. Özellikle erkekler isteksiz diye adlandırdığı eşlerinin ne istediğini öncelikle öğrenmeli ve ona istediğini vermelidir. Sadece kendi alacağı zevki değil eşini mutlu etmeyide bilmelidir. Kadınlar kesinlikle cinsellikte istedikleri ne varsa eşlerine söylemeli ve çekinmeden arzularını dile getirmelidirler. Erkeklerin sık sık karşılaştığı eşlerinde ağrılar son dönemde espirilerle karikatürlerle anlatılmaya başlandı. Bu gece neren ağrıyo hayatım..
Kirpik diplerim ağrıyor gibi espirili diyaloglar yazılmaya başlandı. Bu sorunu çözmeye uğraşın sorunun ne olduğunu ve bir kadının neden sürekli cinsellikten kaçtığını anlamaya ve çözmeye çalışın.Kadınlar için çok önemli cinselliğin tadını çıkarın zevk alın ve mutlu olun. İsteklerinizi eşinize söyleyin görevinizi yapmayın zevk almak için eşinize yaklaşın. Sevişmekten hoşlanan insanlar mutlaka ön sevişmeyi uzun tutmalıdır. Sevişme önemlidir ayda bir sevişirseniz eşinizin erken boşalma sorunuyla karşı karşıya kalırsınız. Ayda bir seviştiğiniz kocanızın size saatlerce kovboyluk yapmasını beklemeyin….

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica