Yeni Hürrem Hülya Avşar mı?

Yeni Hürrem Hülya Avşar mı?

Hülya Avşar

Meryem Uzerli’nin gidişiyle yeni bir Hürrem arayışında olan yapım şirketi Hülya Avşar’a teklif götürecekleri haberi bir anda yayıldı. Hülya Avşar bu konu hakkında şunları söyledi:  ” Ben diziyi çok beğeniyorum. Meryem bence hemen geri dönsün. Benim adımın geçtiğini bilmiyordum, henüz böyle bir teklif gelmedi. Bu sezon bana teklifler geldi ama ben dizilerde oynamak istemiyorum. Böyle bir teklifi getirmediler ama gelirse yine de düşünmek gerek.

O kadar süreli çekimlere nasıl dayanırım bilmiyorum. Şu an bildiğim tek şey; bu dizi gerçekten muhteşem ama Meryem hemen geri gelmeli” dedi. Diziyi çok seven Hülya Avşar Meryem Uzerli’nin hemen geri gelmesini istediğini fakat dizi tekliflerinin çok geldiğini ancak içinde Muhteşem Yüzyıl olmadığını dile getirdi. Böyle bir teklif gelirse düşüneceğini söyleyen Hülya Avşar dizi setlerindeki yoğun tempoya dayanabilirmiyim diye düşünmeye de başladı.

Hülya Avşar diğer gelen bütün dizi tekliflerini düşünmeden kabul etmediğini dile getirdi. Muhteşem Yüzyıl’ı severek izlediğini ve çok beğendiğini dile getiren Hülya Avşar Hürrem Sultan rolüne oldukça sıcak baktığınında altını çizdi. Meryem Uzerli’nin kesin olarak diziye dönmeyeceği belli oldu. Meryem Uzerli Berlin’e gitmesinin ardından hiçbir şekilde Türkiye ile bağlantıya geçmedi. Hiç bir basın yayın kuruluşundan açıklamada bulunmadı. Meryem Uzerli bir çok ünlünün yaşadığı tükenmişlik sendromunu yaşadığını ve klinikte tedavi göreceğini söylediği yapımcısına bir daha dönmeyeceğinide söyledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica