Tuba Büyüküstün Ailesiyle Fransa’ya Yerleşiyor

Tuba Büyüküstün Ailesiyle Fransa’ya Yerleşiyor

Tuba Büyüküstün ve eşi Onur Saylak’tan şok edici haber geldi. Ailesiyle birlikte Türkiye’den ayrılacak olan çift herkezi şaşırttı. İkiz çocukları olan çift Toprak ve Maya adındaki çocuklarını da alarak yurt dışına gidecekleri öğrenildi. Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak ikiz bebeklerini Fransa’da büyütme kararı aldıkları ve şu sıralar Paris’te ev baktıkları öğrenildi.

Tuba-Onur ikiz bebekleri

 

Son oynadığı dizi 20 Dakika ile ekranlarda olan Tuba Büyüküstün ve eşi Onur Saylak ailesinin geleceği için önemli bir karar alarak yurt dışına yerleşecek. Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak çifti 1.5 yaşındaki ikiz çocukları Toprak ve Maya için Fransa’yı tercih etti. Geçtiğimiz günlerde Tuba Büyüküstün ve eşi Onur Saylak Paris’e giderek emlakçılarla görüşmeye başladı.

Tuba-Onur ikizleri

Tuba Büyüküstün’ün Gönülçelen dizisinde ki Fransa’da yaşayan rol arkadaşı Cansel Elçin onlara bu konuda yardımcı olmaya çalışıyor. Tam olarak yerleşmeyi düşünen çift Türkiye’ye sadece dizi ve sinema filmi çekimleri için gelip gitmeyi düşündükleri öğrenildi. Çocuklarını Fransa’da büyütmek isteyen çift kısa sürede yerleşecek gibi görünüyor.

Oyuncu Tuba Büyüküstün ve kendisi gibi oyuncu olan eşi Onur Saylak ailesi için çok önemli ve kritik bir karar verdi. Ünlü oyuncu eşi ve çocuklarıyla beraber yurt dışına yerleşiyor. Fransya yerleşmeyi düşünen Büyüküstün ve Saylak ikiz kızları toprak ve Mayayı burada yetiştirip okutacak. Ünlü oyuncu şu günlerde Pariste ev bakan Büyüküstüne  Gönülçelen dizisinde başrol oynadığı arkadaşı Cansel Elçin rehberlik ediyor. Bilindiği üzere Cansel Elçin uzun yıllar Fransada yaşamış ve burada eğitim almıştı.

Tuba Büyüküstün ve eşi Onur Saylak geçtiğimiz günlerde Parise uçtu. Paristen ev satın almak için bir emlakçıyla görüşen çift artık sadece dizi ve film çekimleri için Türkiyeye gelecek. Oyuncu çift iki yıl önce Pariste evlenmişti. 31 yaşındaki Büyüküstün ilk kez Sultan Makamı adlı  diziyle ekrana gelmiş ancak ona asıl şöhreti getiren ise Ihlamurlar Altında adlı dizi olmuştu. O dönem Babam ve Oğlum adlı sinema filminde oynayan Büyüküstün daha sonra Asi ve Gönülçelen adlı dizilerde oynayarak bu şöhreti pekiştirdi. Büyüküstün en son 20 Dakika adlı diziyle ekrana gelen Büyüküstün Arap dünyası tarafından da takdir toplayan bir oyuncu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica Yemek Tarifleri