Sabırlı Olun!

Sabırlı Olun!

Sabrın Sonu…

Kadınlar yaşadıkları aşk serüvenleri içerisinde keşke dedikleri anlar toplansa çok çok uzun yollar olur. Sabırsızlık sonucunda olumsuz gelişmelere sebep olan kadınlar yaşamlarında sabırlı olmayı öğrendikleri anda mutlu olmayı bilecekler. Sabırsızlık yaparak atılan her adım olumsuz bir etki olarak geri döner. Bazı durumlarda beklemek izlemek gerekir,  sabırsızlık yapıp yanlış hamleler geri dönüşü olmayan sorunlara neden olur.

Bir ilişki başladığında seni seviyorum duymak ister daha fazla zaman geçirmek ister ister ister bir kadın sabırsızlık yapıp ister ve sonucu hüsran. Sıkmayın karşınızdaki bırakın zamana zamanla demesini bekleyin sizden etkilenmiş olmalı ki sizinle birlikte size karşı duyguları olmalı ki sizinle görüşüyor.

Bu hataları yapmayın sizinle uyuşmayan özelliklerini sakın eleştirmeyin herkes sizin gibi olmaz herkesin karakteride huyuda farklı farklıdır sizinle aynı duruşu sergileyemez. Rahat olun ve onu nasıl sevdiyseniz öyle kabul edin değiştirmeye çalışmak hem sizi üzer hem sevgilinizi. Kimse kusursuz değildir kabul edin sizde kusursuz değilsiniz o yüzden karşınızdakini anlayışlı karşılayın ve birbirinizi olduğunuz gibi kabul edin.

Sevgilinize güvenin herşeyi size anında açıklamasını beklemeyin sürekli şüpheci olmaktan vazgeçin ve sevgilinizle aşkınızı dolu dizgin yaşayın. Aşkın tadını çıkarın birlikte olduğunuz anların tadını kaçırmak yerine tadını çıkarın.

Doğal davranmak sizin için en hayırlısı olacaktır ilişkiniz bir ömür sürecek olursa rol yapmak sizi yorabilir ve yaptığınız roller size ileride büyük sorunlar olarak geri döner. Burda da sabırlı olmak kendinizi olduğunuz gibi sevdirmek önemlidir. Sabırsız olup yapmacık tavrınıza aşık etmeye çalışırsanız bu ilişki aşkın bir adım ötesine geçmez ve geçici bir heves olarak hayatından gelir geçersiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica