“Futbola karşı eşcinselim”

“Futbola karşı eşcinselim”

Okan Bayülgen Taksim Gezi Parkı eylemlerinde son derece duyarlı davranarak hemen hemen hergün Taksim Gezi Parkı eylemcilerine desteklerini gösterdi. Futbol takımı tutmayan ve futbolla hiç ilgisi olmayan ve hatta futbol için “Futbola karşı eşcinselim” diyerek futbola bakış açısını gösteren Okan Bayülgen, Çarşı’nın Taksim Gezi Parkı eylemlerinde oynadığı büyül rolde takdir eden ve bu sebeple Beşiktaşlı olduğunu açıklayan Okan Bayülgen artık Çarşı’lı.

Okan Bayülgen Çarşı

Okan Bayülgen Çarşı’nın Taksim Gezi Parkı eylemlerinde gösterdiği duruşu ve sergilediği tutumundan etkilendiğini belirtti. Okan Bayülgen hesabından attığı tweette twitter’daki takipçilerine Çarşı tişörtü nasıl bulabileceğini sordu. Okan Bayülgen attığı tweeti’nde “Bütün Çarşı’ları ve Forzahaber’i takip ediyorum. Futboldan anlamam. Orijinal bir Çarşı tişörtü nereden bulabilirim?” yazdı. Bunun üzerine kendisini tebrik eden Beşiktaş taraftarları “Biz sana alıp yollayalım” diyerek Bayülgen’e göndermek istediler. Bunun üzerine Okan Bayülgen “Yok babalar, ben gidip bizzat kendim alacağım” diyerek yanıt verdi.

Beşiktaş Çarşı’nın duruşunu seven ve hayran olan Okan Bayülgen takım tutmazken Beşiktaşlı olduğunu dile getirdi. Twitter üzerinden duygularını belirten ve Çarşı tişörtü almak istediğini dile getiren Okan Bayülgen’e Beşiktaş taraftarları çok geçmeden yanıt verdi ve “Biz sana alıp yollayalım” diyerek Bayülgen’e yardımcı olmak istediler.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica