Bebek Beyaz Doğsaydı..

Bebek Beyaz Doğsaydı..

Bebek zenci doğarsa

Zenci Bebek Herkesi Şoka Soktu..

Sosyetenin ileri gelen isimlerinden olan iki ailenin genç çiftleri dünya evine girmeden önce iki çiftinde ayrı ayrı yaptığı bekarlığa veda partisinde olanlar oldu. Geçen yıl Çırağan’da gösterişli ihtişamlı bir düğünle dünya evine giren çiftin bu yıl doğan bebekleri ile dünyaları karardı.

Hayatını Mahveden Parti..
Sosyetik çiftdüğünlerinden önce ayrı ayrı bekarlığa veda partisi düzenleyerek arkadaşlarıyla eğlenmek istediler. Ancak gelin hanımın bu eğlencesi pekde düşünüldüğü gibi gitmedi. Sosyetik gelin partisinde zenci dansçılar ile alkolün dozunu fazla kaçırınca çılgınlar gibi dans etmeye başladı. Bir tek dans olsa ama olmadı sosyetik gelin zenci dansçıyla dansında dozunu kaçırdı ve dansçıyla birlikte oldu. Ertesi gün ayılan sosyetik hiçbirşey hatırlamadı ve düğünde bütün davetlilere mutluluk pozları verdiler.

Bebek zenci olunca..
Düğün törenlerinin ardından bebek haberi ile sevinen aileler sevinçten havalara uçtu. Eşini doğum için ABD’ye götüren ve büyük hayal kırıklığı ile dönen sosyetik damat bebeğe sahip çıkmadı. Doğumun başlamasıyla doğuma alınan gelin dünyaya çok sağlıklı bir bebek getirdi. Bu bebek damadın dünyasını kararttı. Bebek doğduktan sonra olanlardan şoka giren damat apar topar Türkiye’ye geldi. Bebeği kabullenemeyen gelini sakinleştirmek kızgın aileye düştü.

Bebek doğunca hatırladı..
Gelin bebek dünyaya gelene kadar hatırlamadığı olayı bebek doğunca hatırladı. Bekarlığa veda gecesinde alkolün etkisyle zenci dansçıyla birlikte olduğunu hatırlayan ve dünyası kararan gelin bebeğin babasını hatırladı.

Olay Oldular…
Duyanları şoke eden bu olay İstanbul’daki sosyetik mekanların hepsinde konuşulmaya başlandı. Merak edilen bir düğer konu ise dansçı babanın bebekten haberi olup olmadığı. İnsanların kendi kendileri merak edip sordukları bir diğer soruda “Ya bebek beyaz doğsaydı ne olacaktı? O zaman adam başkasının çocuğunu kendi çocuğu diye sevecekti” oldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica